O nás

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu kvalitními zahraničními autobusy a minibusy již od roku 1996.

Hlavní činností firmy je česká a zahraniční autobusová doprava a přeprava osob. Zajišujeme dopravu velkými i malými autobusy na zájezdy po čR i celé Evropě.

Další nabízenou službou naší firmy je pronájem autobusů a minibusů s řidiči na transfery po Praze. Disponujeme několika autobusy zahraniční výroby s kapacitou až 55 míst. Náš vozový park pak doplňují mikrobusy Mercedes s kapacitou 20 míst a pro středně velké skupiny máme v nabídce vůz Iveco s kapacitou 24 míst a Isuzu s 30 místy k sezení. Pro nejmenší skupiny a jednotlivce nabízíme také přepravu miniveny MB Vito s kapacitou 7 osob a os. vozy Škoda Superb pro 4 osoby.

Více o našem vozovém parku naleznete zde

V oblasti zajištění autobusové dopravy spolupracujeme s mnoha různými subjekty. Kromě cestovních kanceláří a agentur jsou našimi vítanými zákazníky také střední a velké firmy, státní instituce a neziskové organizace, školy, univerzity, hotely, různá zájmová sdružení či spolky a mnoho dalších.

Autobusová doprava Bohemia Bus dbá také na profesionální přístup řidičů a jejich zkušenosti. Všichni řidiči mají příjemné a profesionální vystupování a minimálně 15 let praxi v oboru. řidiči pravidelně podstupují zdravotní testy, které zajišují jejich profesní způsobilost.

Našim klientům nabízíme profesionální individuální přístup. Naše linky jsou v provozu 24 hodin denně, díky čemuž jsme schopni operativně řešit veškeré požadavky našich zákazníků.

Autobusová přeprava osob

Autobusová doprava, resp. pronájem autobusů je hlavní činností, jež firma Bohemia Bus provozuje.

Cestovní služby

Od roku 1996 provozujeme kromě autobusové dopravy také cestovní agenturu.